Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Etoron ha kikérem az 50%-os...

Etoron ha kikérem az 50%-os bonuszt a 100$ befizetéssel akkor ki is tudom rögtön venni a 100-asom vagy be kell forgatni? és azt a 100-ast bármire vagy csak részvényekre kérhetem ki?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 05:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolod komolyan, hogy a bónuszt azért találták ki, hogy te jól járj, ugye?
2014. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem... hogy miért van a bonusz? kész válasz kellene mert a kérdésemből sejthető hogy szerintem is kétséges de köszi :) sajnos az oldal azon része angol ami szerintem ezt írja és forditatni sem tudok nagyon googleval sem... és lehet fent sincs... vagy passz ennek a részlete ezért kérdezem
2014. aug. 11. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:

a bonuszt mindenhol be kell forgatni.

hogy hányszor, meg milyen feltételek mellet, biztos fent avan az oldalon valahol...

2014. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!