Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit mondjak a szemészeten,...

Mit mondjak a szemészeten, miért nem voltam 4 évig?

Figyelt kérdés

Magánhoz jártam, de ő elköltözött. Jól láttam szemüveg nélkül is. Hülyeség volt, de a szüleim se engedték a kontaktlencsét és azt mondták ne menjek, mert látok így is, nincs pénzünk ilyenekre,

Kórházban most látnak először. Mennyit kell ebből elmondani nekik? Soha nem voltam még náluk, de legalább nem kerül pénzbe. Nem akarom nekik elmondani, hogy ennyire elhanyagoltam a szememet. Meg tudják mondani, hogy használhatok-e kontaktlencsét?


2016. nov. 7. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért is kellett volna menned, ha egyszer nem volt panaszod ?
2016. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elküldtek majdnem, mert nem vittem a korábbi leleteimet és a régi szemüvegemet.

Jogosítványt akarok csináltatni azért mentem el. Soha többet ide, nagyon flegmák voltak. A régi leleteim meg sincsenek, mert anyukám nem tudja odaadni, ő tárolta, de elkeveredtek.

2016. nov. 8. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki kell akkor osztani őket a pitsába, hogy otthon lehet bunkózni, te nem ehhez vagy szokva. Ha nincs panaszod és főleg ha fiatal is vagy, nem létfontosságú járni. persze ajánlott, oké, de most őszintén, hányan járnak akármilyen vizsgálatra is? Még az ennél ezerszer indokoltabbakat is elsumákolja a többség. Nem kell magyarázkodni. Ha valaki bunkó, legyél te is az.
2016. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt nem értem! Miért ne járjon valaki vizsgálatra? Azzal csak magával cseszik ki az ember, mert előbb-utóbb oda kényszerűl. Régen szemüveges is voltam.

Ráírták a papírra, hogy legközelebb leletekkel jelentkezik. Nekem ennyi volt az ingyenes ellátás, főleg, hogy hónapokat kellett várni. Máskor meg besétálsz az optikába és azonnal megvagy. Ott meg azt mondták, hogy menjek szemészetre, mert összetettebb a bajom és csak azt a papirt fogadják el.

2016. nov. 11. 16:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked az agyaddal baj van. Persze ha több szemed van, mint kettő, akkor könnyen vagy. Ha nem mész akkor nem mész. Ők meg nem adnak orvosi leletet, és nem lesz jogosítványod. Jól kicsesztél velük.
2017. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!