Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van valakinek Night & Day...

Van valakinek Night & Day kontaktlencséje? Mik a tapasztalatok? Árban mennyi kb? Tényleg olyan jó mint ahogy írják?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

11ezer ft-ért van Air Optix, az 3 hónapra elég.

Hát lehetne 1 hónapon át a szememen, de én örülök hogy nap végén kivehetem végre. Engem zavar már olyankor, ugyanúgy ahogy a normál lencsék is. Persze ha szemcseppezel akkor lehet hogy jobb a helyzet, de az drága és én arra inkább nem költök, estére meg mi a fenének a kontaktlencse a szemen?? Úgy is csak alszol:)

2010. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz meg ha azt nézem tovább bent maradhat a szemedben mint más lencsék :P Köszi a választ :) Remélem lesz annyi pénzem és tudok majd venni :):)
2010. ápr. 28. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1 évig használtam a Night&Day kontaklencsét úgy, hogy csak havonta vettem ki.

A szemorvosom viszont mindig vonakodott ettől.

Aztán egy másik szemorvos elmondta, hogy több konferencián is járt, külföldön is, ahol ezt úgy ajánlják, hogy MAXIMUM 1 hétig lehet benn, de legjobb azért, ha napi szinten cseréljük.

Persze én azt mondom, hogy tényleg szuper, mert ez a kontaktlencse a legjobb, amit eddig hordtam, habár most nekem másik fajta van.

Én csak ajánlani tudom, de tényleg ne csináld úgy, ahogy én, mert amúgy is van egy határ, és ha azon túlhordod soha nem lehet kontaktlencséd.

2010. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. jún. 15. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!