Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Napi, havi kontaktlencsét...

Napi, havi kontaktlencsét hány óráig lehet hordani egy nap?

Figyelt kérdés
Egész nap lehet? Illetve az mitől van,hogy pár óra után,kb 6-8 óra után már egyik szememet szúrja a lencse?
2016. dec. 4. 17:22
 1/2 anonim válasza:
ki kéne hogy bírja egy napig, nekem nem szokta bántani a szemem, szerintem beszélj az optikusoddal
2016. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Típustól is függhet. Vannak jobb minôségû lencsék, és az is elofordul, hogy egy típus nem megfelelô valaki szemére.

Nekem az egyik legjobb minôségû van, és még ezzel is azt szokta mondani az orvos, hogy ha lehet, estére és a héten egy napra vegyem ki. Nem szoktam egyébként, amikor csak ébren vagyok, hordom. Szemszárazságom szokott lenni, neked is olyasmi? Mindig ugyanazt a szemed szúrja? Az is lehet, hogy elszakadt a lencse, ilyenkor nagyon kis szakadás is elég, hogy érezd. Nehéz észrevenni, amikor próbálod nézni a lencsét, mert olyan kicsi is lehet.

2016. dec. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!