Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemben úszkáló hálózatszerű...

Szemben úszkáló hálózatszerű fekete foltok?

Figyelt kérdés

Valakinek vannak a szemében úszkáló hálózatszerű fekete foltok és csillámlások?Mert engem nagyon zavarnak,bármerre nézek mindig a látómezőmben úszkálnak ide-oda.És már sötétben is látom őket.Valaki megtudná mondani,hogy mitől lehetnek?Valaki másnak is vannak ehhez hasonló tünetei?

Kérem az írjon nekem ide vagy akár privátba.Fontos lenne.

16L


2017. jan. 6. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor voltak úszkáló elhalt sejtek a szememben miután egyik unatkozó ismerősöm kb. 1 órát beszélt velem mobilon. És a sugárzás okozta. Viszonylag hosszú idő alatt múlt el teljesen, mert a szemben kevés az ér és lassan gyógyul. 2-3 hónapig is láttam ezeket.
2017. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Több oka is lehet a szem előtt úszkáló kis foltoknak, lehet vérnyomás probléma például, vagy lehet leesett egy kicsit a vércukrod, esetleg sokat erőltetted a szemed, tényleg bármitől lehet.
2017. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem már egy éve jelent meg az első és csak egyre több lesz.Jövőhéten megyünk egy igen komoly kivizsgálásra.De annyira félek tőle..
2017. jan. 6. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de én leginkább világosban látom, akkor néha elég erősen. Fiam is évek óta látja, egyre többet, utcára csak napszemüvegben megy, mert akkor nem zavarja annyira, őt kivizsgálták és azt mondták semmi baja. Ha figyeled, akkor egyre rosszabb, tereld el róla a figyelmed és persze a kivizsgálás feltétlen kell, hogy nincs-e valamilyen szemészeti gond.
2017. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Paluska Peter válasza:

Szia valószínűleg te írtál nekem ma.

Ugyan ezek a gondok nálam is, úszkaló foltok, pacák, fonalak és apró csillogó pöttyök. Sőtt ha hunyorogva nézek mindenhol ilyen apró pötty van.

Ezen kívül fájnak is a szemeim, vörösek és olyan mintha homok lenne bennük. (Valószínű szemszárazság)

Nos szemorvosnál voltam nem is egyszer ...először azt mondták, hogy ez normális.

Hogy nagyon sok ember látja ezeket a foltokat és hogy nem kell félni tőlük.

Másik szemorvos viszont mindenféle cseppeket írt elő de hiába.

Semmivel sem jobb a helyzet.

Megköszönném ha megírnád mi volt a kivizsgáláson :)

2017. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jövőhét pénteken vagy szombaton megírom mi volt.. :)
2017. jan. 8. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!