Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha szemműtéten átestem és...

Ha szemműtéten átestem és megfelelő vagyok a repülő orvosi vizsgálatra akkor lehetek utasszállító pilóta?

Figyelt kérdés
Most nem vagyok szerintem alkalmas a szememmel.

2017. jan. 18. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen szemműtét? Lézeres látásjavítás? Azzal minden további nélkül... nem minden pilóta születik sas szemmel. Aki pilóta akar lenni megcsináltatja a fogait, meg a szemét.
2017. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, lézeresre gondoltam elnézést, hogy nem írtam le így tényleg pontatlan. Tehát akkor megcsináltatom és lehetek utasszállító pilóta?
2017. jan. 18. 09:28
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Pilótának elég magas kritériuma a látás. Egy átlag ember látása ritkán 100% ezt általában a két szem együtes munkája adja ki. De túlnyomó részt 90% os egy átlag ember látása. Amivel vezethet és nem kell hozzá szemüveg.

Ellenben egy pilótának 110% os látás minimum határ.

Szval általában azok is megmutetik a szemüket akik nem szemüvegesek, pont azért hogy még többet finomítsanak rajta. Egy gyengénlátó szemkorrekciója ritkán éri el a 100%otvagy afeletti szintet, de van rá példa sok tényezőtől függ.

2017. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha megcsináltatom akkor lehetek?
2017. jan. 18. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Capito?
2017. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felfogom hívni Dr. Melles Imrét ő majd megtudja mondani
2017. jan. 18. 11:57
 7/7 anonim válasza:
Ezt kellett volna elsőként tenned,de rendesen beszélj a dokival mert úgy tapasztaltam,hogy nem szereti a hülyéket(meg is értem). Kiváló szakember.
2018. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!