Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Optikusok! Szemvizsgálat...

Optikusok! Szemvizsgálat előtti este jól beszívtam, és érdekes eredményt kaptam. (Lent) tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szoval tegnap elszivtam egy jointot, es kb este 9-tol 11ig fent maradtam es telefonoztam. Ma megnézettem a szememet és valasztottam is szemuveget. Azt mondta a doki hogy egy gyengebb dioptriájú lencsét kapok, es fel ev mulva kapok egy ujat, mert nagyon le van fárasztva a szemem. Nem kéne szolnom a dokinak hogy nezesse meg inkabb egy het mulva ujra a szemem, vagy a fű nem befolyásolja az eredmenyt?


Varom az idegesito konzervativ lekezelő fűelítélő valaszokat :-p



2017. jan. 18. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
"Varom az idegesito konzervativ lekezelő fűelítélő valaszokat :-p" Akkor minek kérdezel?
2017. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges, cca. 1,5 óra alatt kiürül a szervezetből, úgyhogy a tegnap esti joint semmiképp nem befolyásolta a mai szemészeti eredményt. Egyébként is csak zöldhályoggal összefüggésben lehet hatása a látásélességre.


Ez a kérdés pedig nem a családi kapcsolatok kategóriájába tartozik.

2017. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!