Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy elég érdekes álmom volt...

Egy elég érdekes álmom volt ma este. Érdekelne mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szóval az elején elmondanám hogy 15 éves fiú vagyok.


Szóval azt álmodtam, hogy az iskola, nem tudom már miért, de a tengernél volt, és búvárkodni kellett. Már nem emlékszem hogy ez miért volt. Miközben lent voltunk, haverommal 2x is megpróbált megenni egy cápa, de el bírtunk menekülni, mert ilyen romos helyen voltunk. aztán késöbb elfogyott a levegőm, és hogy ne fulladjak meg, gyorsan fel mentem a felszínre levegőt venni. De ugye ezt nem szabadott volna, mert a nagy nyomásváltozás miatt asszem kialakul egy betegség ami halálos. Erre rá is jöttem szóval elköszöntem az osztályomtól, lefeküdtem az ágyra, bekapcsoltam a zenét, és vártam a halált. Elaludtam. De amikor felkeltem (álmon belül) akkor egy kórházban voltam. Én úgy tudtam hogy nem lehet meggyógyítani ezt, de mégis sikerült valahogy, mert éltem. Nem tudom ki vitt oda és hogy miért, de ez nem igazán érdekelt. Vissza mentem az iskolába, ahol láttam hogy a legjobb haverom beszél egy csajjal (évfolyamtárssal). Odamentem, mire a csaj annyit mondott hogy most már jobb ha elmegy vagy valami ilyesmit, és elköszönt és elment. Haverom megkérdezte tudom e hogy mért ment el. Azt mondtam nem. Mire ő: Hát, jobb lenne ha belehúznál, pont rólad beszélgettünk ;). Gondolom valamit akart tudni rólam a csaj. De ekkor valójában felébrettem.


Nem értem hogy mit jelenthet ez az álom, ha valaki ért hozzá esetleg kifejtené a véleményét? Vagy jelenthet e ez olyat hogy a való életben tetszek a lánynak?



2016. máj. 29. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Keszon betegség. Amúgy gyógyítható, átdöfik a dobhártyádat és ha nem jöttél volna a felszínre, tudatos álmod is lehetett volna. Semmit nem jelent az álmod, vágynál egy kis szabadságra a suli mellett.
2016. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
9ny ben olyan szabad vagyok mint a madár :D
2016. máj. 29. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy értelmetlen álom!

Értelmes embernek értelmes álmai vannak,s álmod elég összetett,hogy intelligens álmodóra utaljon.

Most nem érek rá belemélyedni.Talán este.

2016. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!