Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ki tud nekem tanácsot adni a...

Unu kérdése:

Ki tud nekem tanácsot adni a glaukómával kapcsolatosan? Tavaly derült ki, hogy nagyon magas a szemnyomásom. Kb 50mmHg volt a bal. A jobb pedig 14mmHg volt. Januárban megmütétték a bal szememet, de azóta, nagyon homályosan látok.

Figyelt kérdés

Elképzelhető-e, hogy javulni fog?

Még rajta van a varrás, pedig eltelt 4 hét. A Doki Tobradex szemcsepp írt fel, de úgy tudom, hogy az glaukómát okoz


Létezik e természetes ideg látó vitaminok? Ha igen, kérem adjon pontos nevét, és gyártmánya hiszen szeretném ha javulna a látásom. Előre is köszönöm



#glaukóma #látás javító #vitaminok az ideglátóra
2017. febr. 18. 03:51
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a B vitamin, A vitamin kell neked. Ezek veszélytelenek, de nézz utána a neten. Mind a kettőt vegyél szerintem.
2017. febr. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a műtéti heg teljesen begyógyul, tudnak szemüveget felírni. Vitaminokkal kuruzsolni felesleges, bár legalább nem árt.
2017. febr. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!