Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha neha kontaktlencset beha...

Ha neha kontaktlencset beha szemuveget hordok az jobb a szemnek mint a csak kontaktlencse? Fiuk nektek a szemuveges vag szemuveg nelkuli lanyok jonnek be jobban?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen jobb.

A második kérdésre nem válaszolok, mert lány vagyok :)

2017. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jobb a szemnek.

Második kérdésre:

Nem számít semmit. Az, hogy ki jön be általában a fiúknak nem ezen múlik, a kisugárzás, stílus, emberekkel való kapcsolattartás, szociális interakciók és persze sokaknál tényleg a külső megjelenés kérdése.

Én, mint 18 éves fiú, azt kell, hogy mondjam, engem hidegen hagy szemüveges vagy-e, túlsúlyos vagy-e, túl sovány vagy-e (az mondjuk nem, mert egyél rendeen, mert elfogysz és a fiúk szomorúak lesznek, hogy elfogytál), milyen színű a hajad, mekkora a melled, milyen kerek a feneked... Nálam az számít, hogy hogyan viselkedsz velem, és másokkal, őszinte vagy-e, rendes vagy-e, és bevallom, az nekem fontos, hogy sokat mosolyogj, legalábbis, ha én vagyok az aki miatt mosolyogsz (ezt általánosságban írom, mielőtt még kicsit creep-nek tűnnék)


Ne foglalkozz a szociális szorítással, csak mert másoknak lehet nem tetszenél, és ne a felületes barmok szavára adj és ne azok kelljenek neked, hanem aki magadért szeret.

"Azt a szerelmet viszonozzuk, amit úgy érzünk megérdemeljük"


Ha ezen izgulsz azt mutatja bizonytalan vagy magaddal kapcsolatban, de ez azt is jelenti, hogy vannak komolyabb érzéseid és meg akarsz felelni, de nem mered bevallani, hogy csak a szociális szorítás készteti ki belőled.


Így is biztos nagyon sokaknak bejössz, ha modellalkat vagy, ha nem, ha szemüveges vagy, ha lencsés.

Remélem picit megnyugtattalak

2017. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kontaktlencse rajta van a szemeden. Ha valami belemegy a szemedbe, irritálni fogja.

A szemüveg nem bántja a szemet, viszont a műanyag lencsék fel tudnak töltődni elektrosztatikusan, és ezzel vonzza a port, ami belemehet a szemedbe, és irritálja azt. A szemüveg lehet üvegből is, de akkor dög nehéz, és lehúzza az orrodat. A szemüveg szára szorítani tud a füled mögött.

Összességében nem tudom, hogy melyik rosszabb.

A kontaktlencse nem látszik, a szemüveg viszont öltöztet.

Én például professzornak látszom szemüvegben. Ha kicsit lezserebbre akarom venni a figurát, beteszem a kontaktlencsét.

Az az igazság, hogy nekem a szemüveges, és a szemüveg nélküli lányok is bejönnek, nem ez a szempont. Jobban számít, hogy tudok-e dumálni vele, látom-e rajta, hogy kedveli a társaságomat.

2017. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!