Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez normális, vagy baj van?

Ez normális, vagy baj van?

Figyelt kérdés
Néha néha, hirtelen felvillan a szemem pár pillanatra tiszta fehér lesz minden, ilyenkor egy kicsit nehéznek érzem a fejem, meg egy nagyon kicsit megszédülök. Alig tart pár másodpercig. Ritkán fordul elő, például mondjuk ha reggel hirtelen kipattanok az ágyból, vagy nagyot nyújtózkodok. 14/F

2017. márc. 12. 11:59
 1/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen annó, én volt hogy össze is estem úgy megszédültem :D Voltam vele dokinál, nem talált semmi rendellenességet.. Kinőttem.
2017. márc. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Alacsony vérnyomás, ill. a hirtelen felkeléstől van.

Az első ember megmondta volna, akit találsz a lakásban, én is így szereztem az infót.

De nagyon jól tetted, hogy nem vetted igénybe a családtagjaid segítségét, végülis pont ezért vannak ők neked.

:S

2017. márc. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, nem azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk?
2017. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es ,te nem vagy kicsit frusztrált? Miért piszkálódsz? Ha zavarnak a kérdések, akkor inkább ezt nyomasd:

https://www.youtube.com/watch?v=1I8VkszFWXw

Peace :P

2017. márc. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3: De igen, de nem életszerű, hogy olyan dolgokat is megkérdeznek az interneten írástudó emberek, amit az ember 3 évesen az anyjától kérdez.

Hanem amit egy felnőtt ember nem tud megtudni a saját környezetéből, mert a saját tapasztalási körén kívül esik, arra való az internet, én úgy gondolom.

2017. márc. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Drága kettes számú válaszoló, képzeld, kérdeztem a szüleim, ismerőseim, nem tudták hogy most mi van, orvosnál nem voltam, egyrészt azért, mert semmi komolyabb bajom nincs, másrészt azért, mert a semmi közepén lakok, ahol csak szerdán van orvos, de akkor is húszan vannak az ember előtt, és egy betegre jut 10 perc. Annyit meg emiatt nem fogok ott szarakodni. De ha csak provokálni tudsz, akkor inkább tűnj innen a francba, trollkod ki magad máshol, hogy legyen ínhüvelygyulladásod a sok leírt baromságtól.
2017. márc. 15. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!