Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A magánorvos adna ingyen...

A magánorvos adna ingyen szaktanácsadást? Mitől válhat le a retina?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes vagyok napi 24 órán át ezen gondolkodok, teljesen rámegy az életem. Eddig magánorvoshoz jártam, de most már egy ideje munkanélküli vagyok, a TB-s orvoshoz hónapokat várni kell, ráadásul van egy komoly betegségem ami gyógyszeres kezelést igényel (nincs ezzel összefüggésben a betegség). Így nem tudok a mindennapokra sem koncentrálni.

Ugyanis eddig sportoltam, de olvastam, hogy 8 dioptria felett már rizikós, én nekem 6,5 ös szemüvegem van, illetve van kontaktlencsém is.

De hát én már évek óta focizok, kondizok, futok így meg nem tudom hogy mi lesz tovább velem az életben.

Eddig nem volt baj, de teljesen más úgy csinálni a dolgokat hogy nem tud róla az ember, és most úgy hogy ittvan a fejem felett a fejsze...

Nagyon örülnék ha valaki segítene.

Na szóval arra gondoltam, hogy megkérdezem az orvost, ha itt sem válaszol senki normálisat, de kérdés ez nagyon pofátlanság lenne, hogy ne vizsgáljon meg mert nincs pénzem, de válaszoljon a kérdésre. Volt olyan hogy begyulladt a szemem régen és akkor ellátott ingyen, egy kontrollért viszont szokott kérni pénzt.

Viszont azt is mondja, ha probléma van akkor menjek egyből. Egyébként már több mint 10 éve idejárok, de nem akarok pofátlan sem lenni, vagy hogy csövesnek nézzen. De tényleg nagyon komoly anyagi problémákkal küzdök. És ezen kivül ugye a munkavállalásnál is fontos, hogy ne legyen nehéz fizikai munka és tudjam mi a megengedett.

24 F



2017. márc. 18. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a magánorvos nem dolgozik ingyen.
2017. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A magánorvos a tanácsadásért is elkéri a pénzt, tapasztalatból mondom. Egyébként menj el sztk szemészhez. Tudása neki is van.
2017. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!