Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül a fogkő eltávol...

Mennyibe kerül a fogkő eltávolítás? Fogakként van?

Figyelt kérdés

15 vagyok,és már látom idejét ennek.

Még nem hívtam a dokimat,mindennel lehet hozzá menni de nem tudom ilyen dolgot egyáltalán vállal-e (vagy csak ha már olyan súlyos az eset.stb)! Gyerek orvos,vagy ilyet csak a magánrendelő csinál?

Ott mennyibe kerül?

Gondolom a körzetemhez kirendelt gyermekfogorvos ingyen csinálja (ha csinálja?!).

Válaszokat előre is köszönöm!



2015. márc. 26. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik körzeti ingyenes, jöhetnek a lepontozások, de nálunk is fizetni kell majdnem mindenért. Viszont az iskolai fogorvos teljesen ingyenes.
2015. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magánban 8-15ezer között és nem foganként van hanem az összesre vonatkozik.
2015. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk fogorvos pénzért csinálja, szájhigiénián ingyenes, időpontot kell kérni.
2015. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk ha nem magánrendelésre mész a fogkő leszedés félévente ingyenes. De ha félévet nem várom ki, akkor fizetni kell. Gyerekfogászatnak is kell lennie, szerintem arra is ilyesmi vonatkozhat. De telefonon szerintem adnak információt erről.
2015. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!