Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit jelent? Jobb szemnél Sph...

Mit jelent? Jobb szemnél Sph +0.25 Cyl +0.50. Bal szemnél Sph 0. 00 Cyl +0.50.

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen ma fog megérkezni életem első szemüvege, de semmit sem magyaráztak el, hogy mégis mi mit jelent.. Amikor megkérdeztem, hogy tulajdonképpen én most merre nem látok, azt mondták, hogy tulajdonképpen te semerre nem látsz, a szemüveg egész nap rajtad lesz. Most igaz ez? Akkor most tényleg se közelre se távolra nem látok jól? :D Kérlek segítsetek, elég rémisztő ez így :D

2017. márc. 23. 05:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Te tudod azt, hogy hogy látsz, és azt is, hogy a szemüveggel jobb, vagy nem. Azért ez nem valami óriási szemromlás!
2017. márc. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát.. köszi(?) a választ... A baj csak az hogy nem arra válaszoltál amit kérdeztem :D
2017. márc. 23. 16:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még kérdezni, hogy a jobb szemnél az értékeket össze kell adni?
2017. márc. 23. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem összeadható értékek. Egyébként arra válaszoltam, amit kérdeztél. A szemed jó, szinte tökéletesen látsz, ezt a szemüveget nem feltétlenül kell hordanod. De ha jobban érzed magad vele, hordjad!
2017. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mindenhova látsz, olyan kis dioptria. Amúgy távollátás (közelre nem látsz jól).
2017. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!