Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek ez kötőhártya...

Szerintetek ez kötőhártya gyulladás lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött, amikor micellás vízzel lemostam a szememről a sminkemet (mindig ugyanezt a sminket használom):

- fáj az egyik szemem, olyan száraz, égő érzés, főleg pislogásnál

- a felső szemhéjam külső része piros

- belül is pirosabb a felső szemhéjam mint a másik

- reggel kissé vérágas is volt a szemem, de csepegtettem bele Visine-t, így most az nem olyan vészes


Azért kérdezem ezt most itt tőletek, mert ma dolgozok, holnap reggel meg sajnos külföldre utazok, így nem tudok most orvoshoz menni. Mit ajánlanátok? Köszönöm előre is.



2017. márc. 30. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a patikusnak, valamit fog tudni ajánlani.
2017. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kötőhártyagyulladás nem ilyen.

Neked valami csak simán irritálta a szemed.

2017. márc. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak receptre vannak jó szemcseppek, ha esetleg kötőhártyagyulladás, mivel holnap külföldre utazol én ajánlom, hogy még ma menj el szemészetre.

Fiam is Visinne szemcseppet csepegtetett egyszer a szemébe és másnap reggelre még rondább lett a szeme.

2017. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!