Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Műanyag szemüvegkeretem...

Műanyag szemüvegkeretem lecsúszik. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Vettem egy nagyon drága műanyag szemüveget, az orrnyeregnél nem tappancsos hanem ott is műanyag. Többször visszamentem az optikába, ahol állítottak a szárán, hogy ne csússzon le, viszont az orrnyeregnél nagy és amiatt csúszik le, hiába húzzák rá a fülemre a szárát (mint az ovis gyerekeknek már úgy behajlították) de semmi haszna. Amikor felpróbáltam abban a 10 percben nem tűnt fel, hogy le fog csúszni... Nem lehet műanyag orrnyeregre is valami tappancsot kapni ?

2017. ápr. 13. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Körültekerik leukoplaszttal. Nem szép, de ronda és sikeres.
2017. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a gondom nekem is. E-bay-en keress rá, hogy "silicone nose pad". Kis öntapadós szilikonos tappancs, megrendeltem, kíváncsi leszek, hogy jó lesz-e.
2017. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 végül kiderült, hogy az orrparna nem erre valo. Talatam egy optikusnal stoppert ( azt hiszem így hívják) rá kell húzni a szemüveg szárara és az a fül mögött meggátolja hogy lecsusszon. Gyerekeknek és sportolóknak van 😁 én egyik se vagyok de a gyerek méret nekem pont jó 😀
2017. ápr. 24. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!