Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezik-e a szemműtéten kívül...

Létezik-e a szemműtéten kívül más látásjavító megoldás (pl:szemcsepp)?

Figyelt kérdés
Csak egy vizsgálat erejéig kellene szememnek a jelenlegi +3,25 dioptria helyett 3-as alattit produkálni (ez a határ a rendvédelmi szervek felvételi követelményében). (Lehetőleg csak hozzáértők vagy hasonló tapasztalattal rendelkezők írjanak! )
2008. okt. 13. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne ilyen módszer, szerintem senki sem fizetne százezreket a műtétért... :)

Mondhatom, tapasztalt vagyok a témában, hiszen kb. húsz éve vagyok szemüveges (másodikos ált. iskolás korom óta), és a mai napig nem tudtam belenyugodni ebbe a szemüveges állapotba.

Pár éve kezembe került egy könyv, a címe "Dobd el a szemüveged", (szerző: Ralph J. McFadyen) és megdöbbentő dolgok vannak benne... Azóta kiadtak egy hasonló másik könyvet, annak "Szerezd vissza éleslátásodat" a címe (szerző: Leo Angart), kb. ugyanazt a módszert írja le, amit az előző, csak bővebben kifejtve.

Ajánlom olvasásra mindkettőt! :)

2008. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincs ilyen, de van már nagyon sok helyen a lézeres szemmütét, mint nálunk Debrecenbe, hidd el megéri, ha kell bövebb tájékoztató irj emailt közvetlenül, holnap megtudom mennyibe kerül, nekem kolleganöm volt , mindkét szemét megmütötték, és tökéletes ez már egy éve volt, nem kell szemüveget hordania, !!! Nem mindegy, amugy szemcsepp csak egyéb betegségekere ajánlott pl. kötőhártya gyulladás, szemproblémákra / komolyabbra / nem jo !
2008. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ocuvite Lutein tabl. a látás megtartásához szükséges vitaminokat, antioxidánsokat tartalmazza. Érdemes néhány hónapig kipróbálni. Patikában lehet kapni 2200-3000 ft, napi2.
2008. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 B. S. Attila válasza:
Hol tudok vásárolni Ocuvite PreserVision - t? Tud - e valaki segíteni? Köszönöm!
2008. okt. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyobb patikában lehet kapni ha nincs szólj hogy rendeljék meg mert forgalomban van.

Én vagyok a keleti részen a termékmenedzsere.

2008. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 B. S. Attila válasza:
Szia! Köszi a választ! Ha jól értelek akkor akár Te is tudsz nekem beszerezni küldeni? Ha igen, mekkora kiszerelésben mennyiért? Várom megtisztelő válaszodat!
2008. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak mintáim vannak néha de azt nem lehet értékesiteni, keresd a patikában.
2008. okt. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 B. S. Attila válasza:
Rendben, köszönöm!
2008. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen,ne maszturbálj!
2010. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!