Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha befogom az orrom és elkezde...

Ha befogom az orrom és elkezdem fújni a levegőt a szemem sarkából jön ki?

Figyelt kérdés
Már kb 3 napja sokat folyik az orrom,és nagyon sokszor ki is fújtam.Ma vettem észre hogy ha teljesen befogom az orrom és megpróbálom fújni a levegőt a bal szemem sarkából (az orrom felöli) jön levegő,ez most normális?xdd

2017. ápr. 19. 02:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit ereszt a fejed, menj el fül-orr-gégészetre és megstoppolják.
2017. ápr. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Moss szemet és sok papírzsepit.

Nem kell azonnal orvoshoz fordulni.

2017. ápr. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most kipróbáltam én is ezt, és megnyugodtam. Nem ereszt sehol a fejem.De amúgy fura, ilyet még nem hallottam, hogy valakinek a szeme sarkából szivárog a levegő.
2017. ápr. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mostanában kiszúrták a szemed valami gagyi fizetéssel és azért van ez.
2017. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy hüvelyességeket kérdezel?


Ha a levegőt erőltetted és közben befogod az orrod, akkor lyukas a dobhártyád. Ami egy idő után beforr.


Ha jót akarsz, menj el orr-fül gégészhez.

Az-az orvoshoz.

2017. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó : és azt tudod, hogy te beszélsz hülyeséget?
2019. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is pontosan emiatt kerestem rá. Náthás vagyok és ahogy fújom az orrom, nekem is a bal szemem sarkából szinte fúj a levegő. Nagyon fura. Biztos onnan jön mert ahogy oda teszem az ujjam érzem. Soha nem tapasztaltam még ilyet. Szerintem össze van kötve a könnycsatorna a garattal. És ezért ott is lehet fújni kicsit a levegőt.
2022. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!