Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Valakinek műtötték a szemét árpa miatt?

Árpa volt a szememen alul, elég nagy, a fájdalom elmúlt, nem is mentem orvoshoz, nem volt előtte árpám, nem tudtam hogy az e. Lett egy csomó a szememen, el mentem szemészetre, mondták, hogy árpa volt, és betokosodott ( ha jól emlékszem) megműtik, és kivágják. Valakinek volt ilyen műtéte? Hogy zajlik? Minden érdekelne, köszönöm, ha valaki válaszol.

Keress kérdéseket hasonló témákban: műtét, árpa, eltávolítás, szemészet, ambulancia

04-21 13:24  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ha nincs meg betokosodva, akkor csak kiszurjak tuvel. A betokosodottat nem tudom hogy kezelik. Gondolom hasonlokeppen.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 04-21 14:03 Privát üzenet
Nekem felső szemhéjamon volt belső árpa, ami nem múlt el kezelésekre, azt műtötték jó pár éve, egy idő után kiújult, akkor újra műtötték, de azóta nem jött elő.
Ambuláns műtét volt, pár perc az egész. Kaptam érzéstelenítőt, szemhéjam kifordították, kis vágással megnyitották az árpát és kikaparták, ez nem volt kellemes, de nem tartott sokáig. Utána leragasztották azt a szemem, alig bírtam hazamenni, folyton botladoztam, fura volt, hogy csak egy szemmel láttam.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 04-21 14:36 Privát üzenet
Kétszer műtöttwk. Egyik rossz volt és fájdalmas, mert nem hatott az érzéstelenítő. Utána az orromig kék-zöld-lila voltam. A második nem fájt, s utána se volt semmi bajom. Ugyanaz a doki műtött!

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 04-25 11:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tenyleg van olyan ha valakinek mutik a szemet hogy kiszedik a szemgolyolyat es ha vegeztek a mutettel utanna visszateszik, igaz ez?
Az okostelefon mennyire rontja a szemet ha sokat használom?
Jelentkeztem az Optik med Sasszemklinikára alkalmassági vizsgálatra. Már voltam pár évvel ezelőtt, akkor megműtöttek volna, most viszont aprofesszor úr fogja megvizsgálni a..
Meleg vízzel mostam szemet véletlenül lehet baja?
Műtötték valaki gyermekének a szemét árpa miatt?
Aki Szegeden műtette a szemét írna róla részletesebben? És a műtét évét is leírná?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu