Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valakinek műtötték a szemét...

Valakinek műtötték a szemét árpa miatt?

Figyelt kérdés
Árpa volt a szememen alul, elég nagy, a fájdalom elmúlt, nem is mentem orvoshoz, nem volt előtte árpám, nem tudtam hogy az e. Lett egy csomó a szememen, el mentem szemészetre, mondták, hogy árpa volt, és betokosodott ( ha jól emlékszem) megműtik, és kivágják. Valakinek volt ilyen műtéte? Hogy zajlik? Minden érdekelne, köszönöm, ha valaki válaszol.

2017. ápr. 21. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg betokosodva, akkor csak kiszurjak tuvel. A betokosodottat nem tudom hogy kezelik. Gondolom hasonlokeppen.
2017. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem felső szemhéjamon volt belső árpa, ami nem múlt el kezelésekre, azt műtötték jó pár éve, egy idő után kiújult, akkor újra műtötték, de azóta nem jött elő.

Ambuláns műtét volt, pár perc az egész. Kaptam érzéstelenítőt, szemhéjam kifordították, kis vágással megnyitották az árpát és kikaparták, ez nem volt kellemes, de nem tartott sokáig. Utána leragasztották azt a szemem, alig bírtam hazamenni, folyton botladoztam, fura volt, hogy csak egy szemmel láttam.

2017. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kétszer műtöttwk. Egyik rossz volt és fájdalmas, mert nem hatott az érzéstelenítő. Utána az orromig kék-zöld-lila voltam. A második nem fájt, s utána se volt semmi bajom. Ugyanaz a doki műtött!
2017. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!