Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse? Bővebben lent.

Kontaktlencse? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Lassan két éve hordok szemüveget, de váltani szeretnék kontaktlencsére. Voltunk is az optikában és 5000FT-ot akarnak arra kérni hogy megmondják azt hogy alkalmas vagyok-e a hordásra. Nálatok is volt hasonló? Vagy ez általános? Akik jártasak a témában kérem azok írjanak.
2017. ápr. 26. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális
2017. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előtte mindenképpen kell vizsgálat, ha pedig kiderült, hogy használhatsz lencsét, akkor utána próba és betanítás. Szerintem érdemesebb lenne körülnézned és elmenni más optikákba is mert lehetséges, hogy ott kedvezőbb ajánlatot kapsz illetve október a látás hónapja, olyankor nagyon sok kedvezmény van, szóval ha nem olyan sürgős, akkor akár ezt is megvárhatod. Én egy helyi optikában voltam, maga a vizsgálat ingyenes és 8000 forintot kellett fizetnem a második alkalommal (betanítás, +próbalencse). Szóval mindenhol kérnek érte pénzt, de lehetnek kedvezmények, ezekre érdemes odafigyelni. Valamint még egy jó tanács, hogy nem kötelező ott, az optikában megvásárolni a lecsét. Majd biztosan ajánlanak egyet, hogy milyen márka, milyen fajta lencse passzol az igényeidhez és felajánlják, hogy megrendelik neked és át tudod venni, de sokkal egyszerűbb és olcsóbb, ha saját magadnak rendeled az internetről (pl. eoptika.hu). Persze, első alkalommal el lehet fogadni, meg lehet, hogy így illik, de hosszú távon jobb, ha minél olcsóbban tudsz hozzá jutni (pl. én 5000 forittal olcsóbban rendelem netről a lencsémet, mint amennyiért az optikában megkapnám).
2017. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!