Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol tudom megvizsgáltatni a...

Hol tudom megvizsgáltatni a szemem?

Figyelt kérdés

Egészségesek a szemeim, viszont szeretnék erről úgymond meg is győzödni.

Szeretnék egy normális napszemüveget is végre. Mivel kék szemeim vannak oda kell figyelnem rájuk. Elég ha elmegyek egy szemüveges szaküzletbe? (Vagy fogalmam sincs mi a nevük..)



2017. máj. 10. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem hallottál még róla, de van egy rejtélyes hely, bátor kalandorok mesélnek róla, hosszú időkig voltak ott, mégis legtöbben hazatértek, úgy hívják szemészet.
2017. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vision express pl.
2017. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, ha nem esett volna le pont szemészetre nem akarok menni. Pláne nem napszemüvegért.


Második, köszi!

2017. máj. 10. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
De a szemedet csak a szemészeten fogják/tudják megvizsgálni!! A plázában, vagy a strandon nem.
2017. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Általában a normálisabb szemüvegboltokban meg lehet olcsón vizsgáltatni, szinte semmivel sem rosszabbak mint a "szemészet" ☺☺

Nekem is ott vizsgálták.

2017. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Optika
2017. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!