Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan lehet hivatásos jogsim,...

Bognár Attila kérdése:

Hogyan lehet hivatásos jogsim, ha enyhe színtévesztő vagyok? Mindenképpen sok pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
Az érdekel engem, hogy van-e itt olyan ember, aki színtévesztő ám mégis sikerült neki kijárni, hogy lehessen hivatásos (pl. : targoncás) jogosítványa ill. , ha az nincs akkor van-e itt valaki, aki ismer egy szintévesztési ügyben jártas orvost?

2017. jún. 9. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha egészségeileg alkalmatlan vagy rá miért akarsz minden áron?
2017. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy alkalmatlan vagyok? Megvizsgáltál???
2017. jún. 9. 14:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Pár hete hallottam egy új Magyar találmányról.

Talán a D.Wordön?

Valaki kikísérletezett egy szemüveget színtévesztőknek.


Sajnos nem emlékszem, csak ennyire. Bocs.

Azt hiszem ELTE diák volt.


Azonkívül van egy ismerősöm, aki úgy vezet személygk., hogy a piros lámpát pl.nem tudja, hogy piros, csak tudja, hogy legfelül gyullad ki.

2017. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha teljes választ szeretnél, a te kérdésedre, akkor tessék: Hamarosan 3 gyermekes apuka leszek s szeretnék nekik eleget keresni egy jobb munkával. Több kérdéssel ne kérdezz a kérdésembe kérlek! Köszönöm előre is a megértésed!
2017. jún. 9. 14:13
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is színtévesztő vagyok, nem kaphattam jogosítványt.
2017. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. Vagyok:

Hivatásos jogosítványhoz 2. Csoportú orvosi alkalmasság kell, a szintévesztes kizaró ok....

Innem tudom, hogy alkalmatlan vagy rá.

2017. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Hallottam a korrekcios szemüvegről. Engem az ügyintézés menete érdekelne, hogy ne fussak felesleges köröket és ne fizessek ki sok pénzt esetleg feleslegesen orvosoknak stb... 😉
2017. jún. 9. 14:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a hivatásos jogositvány fogalmával sem vagy tisztában....
2017. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alkalmatlan rá! A dolog kijárható, mert már sok embernek van jogsilya szintévesztéssel is!! A közlekedésben semmi bajom. Jól látom a szineket ott. 36 év alatt ezt már böven kitapasztaltam azthiszem. 😉
2017. jún. 9. 14:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Ám legyen, Te tudod...
2017. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!