Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Coopervision Refine one step...

Coopervision Refine one step kontaktlencse folyadékkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ez az első folyadékom. Próbalencséhez mást kaptam. Ennek a tárolója nagyon nagy. Meddig lesz elég a 360ml-es folyadék? Én biofinity lencséhez használnám. Ezt is úgy kell, hogy mielőtt felteszem a lencsét cseppentek bele picit? Minden használat után öblíteni kell steril sóoldattal?
2017. jún. 19. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Most találtam rá a kérdésedre, mert most nézegetem ezt a terméket. Gondolom azóta már rájöttél a használatára... Még nem használtam, de ez más mint a többi hagyományos ápolószer. Mindig cserélgetni kell a folyadékot a tartóban, igaz ezt a többinél is kellene naponta, de ott nem feltétlenül van gond, ha ugyan abba teszed vissza. Ennél viszont úgy nézem ezt még annyira sem ajánlott megtenni. Másik amit olvasok róla, hogy ha beleteszed a folyadékba akkor nem tudod akármikor visszatenni a szemedre, mert valahány órának el kell telni mire a reakció lejátszódik a komponensek között a tartóban. Hagyományos ápoló szerből 1 másodperc múlva is vissza teheted a lencsét a szemedre, mert nem okoz semmilyen gondot a szemednek a szer, nem úgy mint ennél.


Ha vannak tapasztalatok akkor leírnád esetleg?

2018. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!