Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a különbség a Comfilcon A...

Mi a különbség a Comfilcon A és az Innofilcon A anyagú lencsék között?

Figyelt kérdés
Jelenleg Comfilcon A anyagú lencsét használok, de szeretnék internetről rendelni, ott viszont egyelőre nem találtam ilyen anyagút.
2017. jún. 25. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye nem nekem kell guglizn helyetted? A biofinity comf.A lencse, gondolom iweart hordasz, na a kettő pont ugyanaz
2017. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eddig optikában rendeltem a lencséimet, nem foglalkoztam azzal, hogy milyen, mert tökéletesen megfelelt. Most viszont kénytelen leszek netről rendelni, ergo most derítem ki, hogy mire is kell figyelnem és nem szeretném elrontani. Amit eddig használtam, ugyanolyat nem találok neten.
2017. jún. 25. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit használsz most?
2017. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
CooperVision Ultraflex Premier. Ahogy keresgéltem közben, egyre inkább az a gyanúm, hogy ez megegyezik a Biofinity-vel, csak a csomagolás más. Az én lencséimet Angliából rendelték eddig, jóval többet is fizettem érte, mint amennyiért most neten megtaláltam.
2017. jún. 25. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, szerintem jól átbasztak, iwear néven vision expresszben ill az ofotértben is kapható, tök felesleges külföldről rendelni.

Melyik optika volt ez?

2017. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!