Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Felcsuszott a kontaklencsém...

Felcsuszott a kontaklencsém de nem találom a szemembe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor kiakartam venni egyszerűen eltünt arra gondoltam hogy felcsúszott de nem találom már jó páran belenéztünk a szemembe de senki se látja és a csapba se volt ami felett kivettem valamint nem érzek semmi se szúró, kellemetlen érzést bent lehet- e még a szemembe ? Vagy milyen érzés amikor felcsuszik?

#szem #kontaktlencse #felcsuszott lencse
2017. jún. 29. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz! Biztos ami biztos!
2017. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincsen,hogy azt nem érzed,hogy fent van.Szerintem tuti kiesett a mosdóba vagy ilyesmi.
2017. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmit se érzek nem fáj , szúr, kellemetlen semmi , viszont nem is találom várok egy kicsit hátha...
2017. jún. 29. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha 2-3 ml szemcseppel v kontaktlencse folyadékkal 20-25 pislogás után nem jön ki, akkor nincs a szemedben


Nekem egyszer volt ilyen, én azt hittem kiesett, de másnap este jött ki amikor az aznapit kiszedtem, azóta én is mindig ügyelek rá, hogy meglegyen

2017. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!