Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meg van dagadva a szemem. Mit...

Meg van dagadva a szemem. Mit tegyek rá?

Figyelt kérdés
Tegnap sírtam vagy egy másfél órát.Részleteket nem mondanék meg nem érdekes.Ma reggelre eléggé megdagadt.Nem tudom kinyitni csak fél tágra és eléggé fáj.Tudnátok valami pakolást ajánlani?Valami bevált módszert,ami lehúzza a duzzanatot?
2017. júl. 9. 10:47
 1/3 anonim válasza:
Főzz kamilla teát és még melegen (de persze ne égesse le a szemed) egy vattát áztass bele és rakd rá a szemedre,addig tartsd rajta amíg ki nem hűl.Illetve ha van szemcsepped akkor azt is rakd rá és kerül egy pár órát az erős fényt!Remélem jobban leszel! :)
2017. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam bevált a nyers krumpliszelet, tedd a csukott szemedre, kb negyed óra alatt leviszi a duzzanatot, utána egy kis smink és nem látszik semmi.
2017. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.Tegnap a kérdés kitétele után 2 órával már egy kicsit leljebb ment,így nem is nagyon raktam rá semmit.Mára már lement teljesen. :)Egy kicsit megíjedtem,mert a szememet nagyon féltem:már volt árpa rajta,volt hogy labdát rúgtak rá,most a nyár alatt egy kissé le is romlott,szal eléggé kényesen kell bánnom vele.:-)
2017. júl. 10. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!