Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Be gyulladt a szemem, fel van...

Be gyulladt a szemem, fel van dagadva a szemhéjam, mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Egyik nap nem mostam le a sminket,és valószínűleg miatta van,voltunk dokinál adott szemcseppet, van amivel gyorsítani lehet a gyógyulást,és az mennyi idő körülbelül?:(

2014. jún. 27. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, ne süttesd az arcodat a napon, és ne sminkeld magad, bár gondolom ez egyértelmű. Csepegtess, ahogy elő van írva, és hamarosan rendbe jön. Jobbulást!
2014. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem a dokit kérdezted? Nem jó ezzel játszani, amit felírt csepegtesd, ennyi. Kb. 3-4 nap, mire javul annyira, hogy kevéssé vegyék észre rajtad. Nekem legalábbis kb. addigra múlt el a szemem pirosodása (bevérzés), és eresedése. Bár nekem nem smink miatt gyulladt be, srác vagyok. :D
2014. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szem bevérzés meg a gyulladás azért nem ugyanaz, egy megsérült ér lassabban jön helyre v szívódik fel a szétárad vér. Szerintem kamillás borogatással próbálkozz, de nem tudom hogy hideggel vagy meleggel, inkább hideg ha már gyulladás. Szerintem 2-3 nap és elmúlik, vagy javul biztosan. Egyébként fennhagyott sminktől nekem soha nem gyulladt még be a szemem, még akkor se ha sminkestől dörzsöltem.

23/L

2014. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!