Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szóval. Úszó Homályokat látok...

Szóval. Úszó Homályokat látok és a látásom sokszor ilyen bizsergős ha fényes helyen nézelődöm de nem néha néha bevillan hanem folyamatosan össze vissza bizsereg többi lent!?

Figyelt kérdés

Nagyon félek hogy retina leválás vagy hasonló gondom van. szemüvegem nincs alapba normális a látásom.

Huzamosább gép elött töltött idő után fáj a szemem kicsit

14/f



2017. júl. 14. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem retinaleválás, hanem a szemed érzékeny a fényre. Látogass meg egy szemészt.
2017. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Sajnos most volt bemutalom 12.én csak kiment a fejemből legközelebb ugyis csak pár honap mulva tudnak adni.
2017. júl. 14. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem tuti nem a szem öregedése okozta, mert a te korodban kezdődött nekem is. Tizenéves koromban mindennapos volt, mostanra(36 vagyok) nagyon ritka. Azért menj el kivizsgáltatni a szemed.
2017. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha szabad kérdeznem téged befolyásol a látásban? És van szemüveged? Mert én nagyon nem szeretnék. Köszi
2017. júl. 14. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokan látnak ilyet, főleg erős fényben. Utcán napszemüveget kell hordani, ez sokat segít és nem kell odafigyelni rá, mert akkor jobban látod.

Persze szemészetre menj el, hogy kizárják a szem betegségét.

2017. júl. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

visual snow?

Ilyen?

[link]

2017. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hasonlo. Ez nagy baj? De inkább ilyan mintha spermák uszkálnának ilyen picibe és lassabban talán
2017. júl. 16. 16:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Kicsit után neztem ennek a visual snownak azért nekem nem ilyen urva én nem látok semmiféle havat csak uszkálo kics pici valamiket
2017. júl. 16. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!