Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Folyamatosan romló látás?

Folyamatosan romló látás?

Figyelt kérdés
Nagyjából másfél hónapja van szemüvegem, nem túl erős mert viszonylag jól láttam csak olvasni tudtam nehezen távolabbi feliratokat. Nem mindig hordom, csak ha szükséges. Viszont mostanába jelentkezett hogy rosszabbul látok, a kisbetűkkel írt feliratokat sem tudom elolvasni például tvn. Mi történhetett?

2017. ápr. 27. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon eccerű. Nem hortad a szemüveged, semmit sem tettél a látásod javítása, vagy karbantartása érdekében és meglett az eredménye.
2017. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az 1. hülyeségeket beszél.

A szemüveg (ami nem gyógyszer, hanem egy egyszerű optikai segédeszköz, ami eltéríti a fénysugarakat és ennyi) természetesen semmit nem javít vagy ront a szemen. A szemed genetikai okok miatt romlik, ezzel nem tudsz semmit sem csinálni.

2017. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!