Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szembe maradt kontaktlencse...

Szembe maradt kontaktlencse darab?!

Figyelt kérdés

Tegnap reggel sietve tettem be a napi lencsémet és egy picit furcsa volt a bal szememben, de nem nagyon törődtem vele. Aztán amikor este kivettem hát egy kicsit ledöbbentem...

A bal szemem lencséjéből egy kb 2×3 mm-es darab hiányzott a széléből.

Szerintem reggel sikerült elszakítanom és nem vettem észre, de félek hogy még benne van...

Ha elmegyek optikába akkor ott észreveszik hogy benne van-e, vagy a szemklinikára menjek?



2017. szept. 2. 09:29
 1/3 anonim válasza:
Nekem is történtáe ilyen. Szemészetre mentem ott megnézték és látták hogy témyleg ptt van egy ko darabka. Kitámasztották a szemem(egy kis fém dolog; arra szolgál hogy ne tuddj pislogni) és cseppentettek bele valamit. Majd a doktornő egy pillanat alatt ki is vette. Nem volt fájdalmas inkább csak kellemetlen.
2017. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem ko darabka lett volna kanem egy kis darábka 😃
2017. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi történt végül? Voltál orvosnál? A szemedben volt a darabka? Mert én most jártam hasonlóan, de nem tudom mit tegyek, mert abszolút nem érzek a szememben semmit, de hiányzik a darabka a lencséből, miután kivettem :/

Köszi, ha válaszolsz :)

2020. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!