Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lüktető szem, fejfájás?

Lüktető szem, fejfájás?

Figyelt kérdés

Pár napja lüktet a szemem, de nem hétköznapi módon, olyan érzés mintha valami nyomná belülről. Gondoltam biztos az iskola miatt van (napi 8-9 óra, itthon is szinte folyamatosan tanulok, hol könyvekből hol netről, keveset alszok, korán kelek), biztos csak megerőltettem.

De tegnap igyekeztem pihentetni meg este is többet aludni, mégsem segített, ugyanúgy érzem a nyomást és lüktetést (nem írtam, de ezzel egy kis szédülés is együtt jár), ma reggel pedig borzalmas tarkó fájdalomra keltem, ami átalakult "normális" fejfájásra, olyan nyomott a fejem és ehhez az egészhez enyhe hányinger is társul. Ezt az idő okozza vagy vérnyomás problémák? Esetleg a szememmel van valami baj?



2017. szept. 24. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod mérted/méretted már? Stressz? Sok tv- szgép-képernyő, mobil-felület előtti időtöltés? Kialvatlanság? Láz? Ilyesmitől lehet.
2017. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Holnap menj orvoshoz. Az is lehet beteg leszel, megfázás, láz, de sok minden más is okozhatja.
2017. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem sokat töltök képernyő előtt, nem többet mint ezelőtt, sőt, jóval kevesebbet.

A stressz mostanában elég erősen az életem része, a vérnyomásomat pedig néha szoktam mérni, és egy ideje nincs vele semmi baj, csak a pulzusom van az egekben. Lázam nincsen.

Ne m tudom, ha rosszabbodik akkor lehet elnézek holnap az orvoshoz.

2017. szept. 24. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez a szemnyomás nem múlik, akkor szemészetre is menj el.
2017. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!