Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezik csak számítógéphez...

Létezik csak számítógéphez védőszemüveg?

Figyelt kérdés
Kb mennyibe kerül? Nem vagyok szemüveges egyébként.
2017. szept. 24. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet csinaltatni olyat, ami csak siman kekfenyszuros. Maga a lencse nem draga, inkabb azon mulik, hogy milyen keretet valasztasz. Az lehet 7-8 ezer, de a hatar a csillagos eg. Nekem pl csak a ket lencse 25 volt, de ez dioptrias. A keretem volt nagyon draga, 90 korul.
2017. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Unifirmis 20 éve van.
2017. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De mi ellen akarod védeni? Pislogni nem fog helyetted, ahogy távolabbi fókusz sem fog menni félre nézés nélkül.
2017. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Állandóan a gépet kell nézni, gondoltam van valami megoldás, hogy ne legyen olyan fárasztó
2017. szept. 24. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
mondom van. Kekfenyszuro. Ezt a kekfenyt a tv, telefonok, monitorok bocsajtjak ki es nagyon roncsolja, farasztja a szemet. Illetve az agyra is hat negativan, meg az alvashormonokra. Lwhet csinaltatni ilyen szemuveget, igazabol a dioptriasakon ma mar szinte alap a kekfenyszuro, egybol teszik ra a lencsere a bevonatot. Kicsit ilyen kekes-lilas fenye lesz tole a lencsenek.
2017. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát de wazze, a monitor vagy a videokártya RGB beállításai között annyi kéket veszel le, amennyi csak jól esik, minek ehhez szemüveg ?!
2017. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!