Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Színes kontaklencse?

Színes kontaklencse?

Figyelt kérdés
Lehet tőle bajom? Sötétbarna szemből szeretnék zöldet. És menjek orvoshoz és kérdezzem meg tőle hogy milyen rendeljek? És ha tudtok jó oldalt ahonnan tudnék rendelni akkor nagyon megköszönném ha esetleg belinkelnétek vagy leírnátok a nevét. Meg még annyi lenne hogy hány éves kortól lehet lencsém? Köszönök minden választ!❤

2017. szept. 27. 20:25
 1/7 anonim válasza:
Youtubeon vannak videók ezzel kapcsolatban, ott nézz körül. (:
2017. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dioptriásra van szükséged?

Nézz körül az eoptika.hu-n,korrektek.

2017. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most még csak dioptria nélkülire. Előbb szemüveget kell hordanom,kesőbb pedig dioptriásra

Tehát most szemüveg - dioptria nélküli kontaklencse. Késöbb dioptriás színes kontaklencse.

És ha elmegyünk szemorvoshoz ő mit fog mondani?

Köszönöm az eddigi válaszokat❤

2017. szept. 28. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Először megnézi,hogy egyáltalán viselhetsz-e k.lencsét,de több,mint valószínű,hogy igen.

Általában ugye szemüveget kell hordani egy ideig és csak azután válthatsz lencsére,legalábbis nálam így volt.

2017. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszömöm ❤❤
2017. szept. 29. 07:22
 6/7 anonim válasza:
Sziaa! A színes kontaktlencsével nem nagyon vannak a szemészek kibékülve. Nem ereszti ár úgy az oxigént, mint a másikak, általában a víztartalmuk sem olyan nagy. (Elvileg) Szerintem a legnagyobb probléma velük az,hogy mivel a puppáld ugye tud tágulni és ha fényre nézel , akkor összehúzódni. Nos ha összehúzódik, látszik mellette az eredeti szemszíned..én láttam élőben, előtte én is nagyon szerettem volna, azóta nem. Szerintem csúnya nagyon mű.
2017. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom❤

Próbálok kibékülni azzal a ténnyel hogy nekem barna szemem van😕

Nem tudom,lehet ha nagyobb leszek akkor majd kipróbálom😊

2017. okt. 15. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!