Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tobradex szemcseppnek komolyak...

Tobradex szemcseppnek komolyak a mellékhatások?

Figyelt kérdés
A szteroid miatt? Immunrendszert legyengíti,izomvesztés hasonlókat írnak a betegtájékoztatón.
2017. okt. 21. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne olvasd el a betegtájékoztatókat, mindegyikben olyan rémes dolgokat írnak, hogy én már el sem olvasom. Ha kell a szemcsepp, akkor használd és ha javul a szemed, akkor jó, ha tüneteket okoz a szemcsepp akkor menj vissza az orvoshoz.
2017. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem inni akarsz belőle, ugye? Gyerek elől meg rakd el, nehogy rátaláljon.
2017. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kötőhártya gyulladásra írta fel az orvos,azt mondta be van gyulladva mindkét szemem,de szerintem meg nincs gyulladásom,néha este ha fáradt kicsit bepirosodik,de napközben teljesen normális,reggel szokott kicsit csipás lenni,de alig,nem úgy hogy összeragadna a szemem.Eddig 2 napja cseppentettem napi 3-szor kb.
2017. okt. 21. 18:25
 4/4 mi a fene ***** válasza:
Minden gyógyszernek van mellékhatása, aminek nincs annak hatása sincs, mondják az okosok. Ha már pl.100-ból 10 embernek okoz vmi problémát akkor rá kell irni a mellékhatást, de nem biztos, hogy mindenkinek előjön.Ha durva tüneteid vannak, menj vissza az orvoshoz, a szem nem játék.
2017. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!