Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pofátlanság bemenni másik...

Pofátlanság bemenni másik optikába szemüvegtokért?

Figyelt kérdés
Szóval: tegnapelőtt lett meg az új szemüvegem, amihez járt egy tok. Ez nem is praktikus, meg nem is néz ki jól. Szeretnék egy másikat. Viszont az optika Budapesten van, én meg 90 km-re onnan... Pofátlanság lenne, ha bemennék a legközelebbi optikába szemüvegtokot venni?

2017. nov. 11. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
nem az, sőt, nem is törvénybe ütköző
2017. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem! Egyáltalán hogy merül fel benned ilyen kérdés? Kivel szemben pofátlanság???
2017. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval az, hogy nem ott csináltattam és ott veszek tokot.
2017. nov. 11. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
😂nekik az is pénz és bevétel, ha a tokot ott veszed
2017. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerinted egy üzlet nem abból él, hogy árul? Akkor kenyeret már ne is vegyél egy boltban, mert a vajat, amit rákensz máshol vetted?
2017. nov. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Simán vehetsz máshol. Mi van ha már x éve megvan a szemüveged és tönkremegy a tokja? Senkit sem érdekel hogy ugyanabban az optikában veszel újat vagy a legközelebbiben.
2017. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülnek neki. Mert először csak a tokot vetted náluk, de legközelebb, amikor szemüvegre lesz szükséged, ők fognak elsőre az eszedbe jutni, ahogy ránézel a tokra.
2017. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan kit érdekel, a fodrászom se sértődik meg hogy otthon festem a hajam.
2017. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!