Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Belement valami a szemembe...

Belement valami a szemembe hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés
Tegnap este kb. 23:00-kor feküdtem és egyszer csak bele ment valami a bal szemembe.Pròbáltam kimosni meg szemcseppet is használtam de nem használt semmit.Nem látni benne semmit meg anya is megnézte de ő se lát.Úgy voltam vele hogy majd kipislogom vagy kialszom.Hát nem, ma is ugyanúgy fáj,megint pròbáltam mindent már tiszta piros a szemem meg könnyezek egész nap de esküszöm már a fejem is fáj tőle és az orrom is folyik tőle.Meg néha homályosan látok.Ha holnap reggel se megy ki akkor vagy orvos vagy ügyelet vagy szemészet.De addig tudoo valamit csinálni?Ha becsukom a szemem akkor is fáj szúr aludnj is rossz érzés.
2017. nov. 14. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
El kell menni a legközelebbi szemészeti ügyeletre. Ha éppen Szibéria közepén vagy s 1000 km-re van a legközelebbi felcser, akkor egy kevés enyhén sózott vízben kell pislogni úgy, hogy az egész szemgolyót érje a folyadék, lassan kipislogható, ha szilárd szennyeződésről van szó.
2017. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!