Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Belement a wcből a víz a...

Belement a wcből a víz a szemembe, utána pzsvel próbáltam mosni, de "megkarcoltam", vagyis. Furcsa leírni. Fáj. A papírzsebi csücske érhetett a szemhéj alsó részéhez?

Figyelt kérdés

A wc-t takarítottam, belement a szemembe a víz... pzsvel próbáltam utána kimosni, de a papírzsebi szélével megkarcolhattam a szemhéj alsó részét.


Vagyis furcsa a megkarcolni szót használni, de jobb kifejezést nem tudok rá találni.

Fáj.. egy nagyon apró sárga folt / olyan, mint a gennyes pattanás, de nem pattanás! / van ott... fáj, ha pislogok. Meg ha nem pislogok, kicsit akkor is fáj a szemhéj alsó része.


Ugye semmi baja nem lehet a szememnek, ha a wcből belement a víz (felcsapódott a víz, mikor takarítottam..)

Illetve a szemhéj alsó részének se lehet baja, ha a zsebivel gyorsan próbáltam kimosni a szemem (és emiatt nyomhattam oda erősen a szemhéj alsó részéhez.. )?



2017. aug. 20. 16:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Könnyeztem is utána (kb. sírás... rendesen) az kimoshatta ugye?

Nem lesz baja a szememnek ugye? (kontaktlencsés vagyok, ezért kérdezem!) szappannal se merek most hozzányúlni nagyon, vagyis ha jól kezetmosok, akkor se..

2017. aug. 20. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:
A víztől nem lett volna semmi baja, ha nem volt a vízben vegyszer. Valószínüleg a zsebkendővel okoztad a problémát. Még ha vegyszer/tisztítószer lett volna a vízben akkor is bő tiszta vízzel kellett volna kimosni nem papírzsebkendővel törölgetni. Elsősegély oktatáson soha nem voltál?
2017. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, amikor valami belemegy a szemembe először csak kipislogom, ha esetleg csíp, akkor langyos vízzel, na de papirzsebkendővel még megnyomkodni/ kimosni?... Ilyen hülyeséget többé ne csinálj. Semmi bajod nem lett volna attól a kis wécés víztől...
2017. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem volt még akkor benne tisztítószer.. csak ugye köszös volt.

Forró vizet engedtem rá először (tusolófej, és úgy csapódott a szemembe; utána akartam lemosni takarítószerrel ... )

csak ugye a wc az koszos volt.



Köszi a tippeket..

2017. aug. 20. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!