Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Javítható a keret?

Javítható a keret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma, tesiórán eltalált egy kosárlabda és leverte a szemüvegemet a fejemről. Leesett a parkettára és meghajlott a szára. Alapvetően egy fém keretes szemüveg, aminek van plusz műanyag kerete. Tehát a drót belül fém, ez hajlott meg. Még nem vittem el optikába. Szerintetek javítható? :-( Nagyon félek, hogy nem. Tapasztalatok esetleg?



2017. nov. 14. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen...nekem igaz nem hajlott csak 'csálén' állt, mert sokszor abban aludtam el, így elferdűlt...csavarokat meghúzták és kész...valószínű a ferdülést egyszerűbb megcsinálni, de megfelelő eszközökkel gondolom vissza tudja hajlítani az optikás a te szemüveged szárát is, ha nagyon el van véknyulva és elpattan max hegesztve lesz..vidd el és kiderül mit tud vele kezdeni☺
2017. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, kedves első! ♡ Elferdült, elhajlott, nem is tudom pontosan. :D Ferdén áll a fejemen. Eltörve nincs, de a tanárom azt mondta - gépésztanár -, hogy vigyem el optikushoz mert el fog engedni a rugó. Eddig csak tappancs csere volt, remélem ez sem lesz körülményesebb. Még egyszer köszönöm a bíztató szavakat!
2017. nov. 15. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer véletlenül ráültem a szemüvegemre, elhajlott nekem is, megcsinálták a boltban ingyen.
2017. nov. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze nyugi, fém keretes szemüvegem volt és 7. osztályban kaptam egy focilabdát arcba egy focicsapatos sráctól, na a szemüvegem repült vagy 2 métert (azóta félek a focizó gyerekektől :D ) úgy elgödbült hogy meg sem állt a fejemen, bevittük a kedvenc szemüveg boltunkba, elkérték és 2 perc múlva már kész is volt csak vissza kellett hajtogatni.
2017. nov. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ♥ Körülbelül 2-3 perc alatt megcsinálta az optikus! :-)
2017. nov. 20. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!