Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol érdemes most multifokális...

Hol érdemes most multifokális (progresszív) szemüveget készíttetni? Kinek mennyibe került?

Figyelt kérdés
Természetesen, tisztában vagyok vele, mindenkinek egyedi árajánlatot mondanak, mert személyenként eltérőek az igények.

2017. máj. 21. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahol akció van éppen.:)

Az Ofotértnál majdnem mindig van.

2017. máj. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig rendben van, de akkor árkülönbség volt 1,5 éve, hogy az hihetetlen. Akkor 5 különböző üzlettől kértem árajánlatot. Most nemigen van időm végigjárni ugyanazt, mert nem kis időbe kerül nekem pedig sürgős lenne. Ezért gondoltam, talán van itt olyan aki mostanában készített és kért ajánlatot több helyről.


Akkori árak szerint ilyen ajánlatokat kaptam szemeim állapota és igényeim (fényre sötétedő, vékonyított) szerint:

97.000.- Akciósan

115.000.- Akciósan

126.000.- Akciósan

129.000.- Akciósan

165.000.- Akciósan (ennél az ajánlatnál majdnem padlót fogtam)


Mivel, akkor az Ofotért adta a legjobb árat, valószínű most is oda megyek, csak kihagyom a többi kört.

De ha előbb jelzi valaki, hogy kedvezőbbet talált, annak örülni fogok. :-)

2017. máj. 22. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Életkori % és 50%-os kedvezmény vagy lencsére, vagy keretre + ha kiváltasz törzsvásárlói kártyát, arra kedvezmény szokott lenni, ha ők adták a legjobb ajánlatot, akkor most is az lesz a legjobb.
2017. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ofotértnél megrendeltem, és külön olvasó szemüveget is rendeltem a progresszív mellé. A kettő együtt akciókkal összesen 138 ezer lett. Ehhez hozzájárult, hogy nagyon speciális problémái vannak a szemeimnek, ami növeli az árakat. Biztosítást is vettem hozzá. Úgy hiszem, 2 év teljes körű garanciális biztosítás megér 8000.- forintot ilyen drága szemüvegeknél. (akármi gond történik, kicserélik ugyanolyanra külön díj nélkül)
2017. máj. 28. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké. Köszi az infót.
2017. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!