Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem probléma vizsgálat utáni...

Szem probléma vizsgálat utáni teendők?

Figyelt kérdés
Ugy erzem romlott a szemem. A fejem is fájni szokott néha. Most fogok orvoshoz menni miatta. Ha véletlenül szemüveg kell annak mi a menete? Hova kell menni utánna vagy hogy megy ez?

2017. nov. 26. 07:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megvizsgaljak a szemed, es ha tenyleg rossz/tovabb romlott akkor felirjak hogy hanyas meg ilyenek, utana elmesz egy optikaba, valasztasz egy csini szemuveget, amibe majd belerakjak a megfelelo erossegu uveget. (nekem legalabbis igy volt)
2017. nov. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem is igy volt ahogy irtad.én is ezt tudom csak ajánlani

nekem is van szemüvegem (én a vision expressbe vettem)

azt tudom ajánlani akár a momban akár a mammutban mind akettő jo de a momban még van több szemüveg bolt is

2017. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is írják , a szemészeten kapsz egy papírt , ha szemüveg kell azzal a papirral be battyogsz valamelyik optikába és ott választasz egy keretet amibe a megfelelő lencsét bele rakják (kb1 hét alatt kész)
2017. nov. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!