Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Segíthet a kontaktlencse, ha...

Segíthet a kontaktlencse, ha az egyik szemem beljebb áll?

Figyelt kérdés

Szürkehályoggal születtem,de csak az egyik szememen.Gyerekkoromban meg is műtötték,ami sikeres is volt,viszont a szemlencsém nem került rá vissza (18 év alatt nem lehetett megcsinálni).Ebből kifolyólag homályos a látásom azon a szememen és gondolom ezért is van az,hogy beljebb is áll az a szemem.



A másik szemem tökéletes,bár a műtött szemem sem okoz gondot, nem kell kontaktlencse,sem pedig szemüveg.

Panaszom nincs.

Viszont esztétikailag zavar.


Kontaktlencse segíthet ezen?Gondolom, ha a látásom élesebb lenne,akkor a szemem is tudná követni a dolgokat és nem állna be,hanem kiegyenesedne, de nem vagyok orvos.Természetesen el fogok menni szemészetre,ahol ezeket majd elmondják, csak szerettem volna itt is megkérdezni.



Szóval megoldás lehet a kontaktlencse ?



N.


2017. nov. 27. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem,én is próbáltam már...
2017. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!