Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Éheztetem magam, mi lesz a...

Éheztetem magam, mi lesz a következmény?

Figyelt kérdés

Tudom, a szervezetem legyengül, majd az izmaimból pótolja a konnyen felszivodo ch-t. Ez rendben van, mindent megertettem,a gyomor szukulestol a drasztikus rosszul letekig. Nem, nem fogyni akarok, hanem korhazba kerulni. 1,5 napig nem ettem semmit, de eszre sem vettek, hogy ki sem dugtam az orrom, es egy falatot sem kertem, mikor kinaltak. Ma az iskolaban suti osztas volt, sajnos elcsabultam.. Ma ettem egy keveset, de folytatom es mostmar addig nincs megallas, amig ossze nem esek, vagy el nem ajulok. Tudom, gyerekes es buta otlet, de sajnos csak igy tudom felhivni a figyelmet arra, hogy gondjaim vannak, kulonben egy legyintessel elkuldenek a francba.


Ha nem iszok milyen hamar leszek annyira roaszul, hogy legyenguljek, DE NE haljak meg? Nyilvan nem fogom magamtol megvonni a folyadekot, megha az etelt azt igen, de lehetoleg nem hetekig es honapokig akarok itt koplalni amig egy deka hus nem marad rajtam (ha mar edzettem erte). Lehetoleg minel hamarabb latvanyos eredmenyt akarok. Ma probaltam beszelni a gondviselommel, de a vegeredmeny megint az lett, hogy en vagyok a hibas mindenert. :D Van amirol tehetek, de ez bonyolultabb, nem mennek bele. Csak ossze akarok esni, de nem akarom megjatszani, azt akarom, hogy igazi legyen. 18 elmultam, hulye vagyok tudom, de csak igy tudom elerni, amit szeretnek. Ugy gondolom ez nem csak engem minosit.


2017. dec. 11. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Engedd meg, hogy ezúton gratuláljak a zseniális tervedhez. Remélem, hogy a zárt osztályra kerülsz. Ó nem szemétségből írom ezt, épp ellenkezőleg. Kerülhetsz az intenzív osztályra is, ha meg leállnak a veséid, akkor a temetőbe.
2017. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oszinte legyek, azt sem bannam mar.
2017. dec. 11. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl rosszul kezdesz látni és ezért rossz kategóriába teszed a kérdésedet.
2017. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!