Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lesz ennek a következménye?...

Mi lesz ennek a következménye?! (lent minden)

Figyelt kérdés

Napjainkban már minden 2. gyerek nem képes meglenni dohányzás nélkül, mondanám példának egy 15 éves gyerek, aki már évek óta szívja, és nem képes leállni, napi 10-15 szál stb. velük mi lesz mondjuk 20 év múlva, már ha élnek még addig??

Vannak ismerősem, akik ilyenek ennyi idősen, és belegondoltam hogy mi van ha 1-2 évtized elteltével kihalnak mellőlem? Így elég nagy rá az esély sajnos, ugye?

Másnak mi a véleménye erről?



2017. nov. 25. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos benne van a pakliban.
2017. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden 2. gyerek? Durván erős túlzásnak érzem. 27 vagyok, gyerekek/kamaszok közt dolgozom. Tapasztalataim szerint sokkal kevesebb fiatal dohányozik, mint pl 10-15 éve, mikor még én voltam kamasz.
2017. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valóban kicsit erős lehetett, mivel én az itteni gyerekeket néztem, hát itt egy 20 fős osztályból tényleg csak 6-7 ember nem dohányzik

De a megfogalmazással arra próbáltam utalni hogy milyen sok, nem pont szó szerint gondoltam :D

2017. nov. 25. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Máig vannak öregemberek sok közülük erős dohányos. Ráadásul régen még volt sok sokkal erősebb cigi is, akár füstszűrő nélkül, ha ők megélték az öregkort, akkor a mostani fiatalok is.
2017. nov. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rengetegen az ismerőseim közöl 13/14/15 éves koruk óta dohányoznak, mégis lassan 50 is elmúlik az összes. Szóval ez nem a mai kor vívmánya, csak most sokkal jobban fel van kapva.
2017. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az a következménye, hogy sok a tüdőrákos és egyéb megbetegedések száma, amelyek összefüggésbe hozhatók a káros szenvedélyekkel, nem egészséges életmóddal stb.
2017. nov. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!