Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Hanyas dp-től...

Szemüvegesek! Hanyas dp-től hordtátok a szemüvegeteket állandóan?

Figyelt kérdés

Kb. Februártól vagyok szemüveges -0.5 és -0.75 volt

És most az egyik -1 a másik -1.25, azt mondta hogy nem kell mindig hordanom, de egyszerűen már az előző dp vel sem bírtam ki, hogy ne hordjam állandóan, mert fájt a fejem, na meg hát nem láttam tisztán

Azt szeretném még kérdezni, hogy fél év alatt romlott mindkettő 0.5öt, és így fog romlani szerintetek? :(

15/l


2018. jan. 6. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Ettől gyorsabban
2018. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Pont abban a korban vagy, amikor romlik. 1-2-3 évig romlik, aztán megáll a romlás, ne aggódj!
2018. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kontaktlencsém van egy hónapja. -2,75 meg -2,5 a szemem. És ezelőtt nem volt semmim. Furcsa, nekem sosem fájt a fejem, pedig sokkal rosszabb a szemem a tiednél.

És nálam a szemromlás úgy volt, hogy másfél év alatt romlott ennyit a szemem. Nekem azt mondták, hogy addig nő amíg a fej nő (kb 20-25 éves korig).

Én is 15 vagyok :)

2018. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!