Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet valami bajom? SOS

Lehet valami bajom? SOS

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, előre szólok.

Először azzal kezdődött, hogy hirtelen elkezdett szúrni a szemem, könnyezni (konkrétan már fájt a könnyezés), a gyógyszertárban Tobradex szemcseppet javasoltak, napi 3x1 dózisban 5 napon keresztül. Később visszatért (igazából el sem múlt) a probléma, még rosszabb lett. Két hét múlva elmentem szemorvoshoz, aki ugyancsak a Tobradex szemcseppet írta fel 3x1 dózisban 7 napon keresztül, mellé műkönnyet is 3x1 dózisban. Mondta, hogy kötőhártyagyulladásom van, menjek vissza 1 hét eltelte után ellenőrzésre. Visszamentem, újra kiírta a Tobradex szemcseppet , de most 2x1 dózisban. Úgy érzem, hogy nem tesz jót ez a szemcsepp, mert fáj a fejem, mintha folyamatos nyomás alatt lenne a homlokom meg a szemem környéke, hámlik a szemhéjam (az egyiken lila elszíneződés is kialakult), a szempilláimon apró kis hámdarabkák vannak, reggelente pedig majd meg őrülök a fájdalomtól, annyira fáj,szúr a szemem. Az orvosomat kérdeztem, azt mondta, hogy nem lesz semmi bajom ettől a szemcsepptől. Rákérdeztem az esetleges zöldhályog kialakulására (elolvastam a betegtájékoztatót) , azt mondta, hogy nem lehet ettől a szemcsepptől, le sem ellenőrizte :(. Nem tudom mit tegyek, mert nem tudom, hogy többet ártok vagy használok a Tobradex nevezetű szemcseppel. Abban sem vagyok biztos, hogy szimpla kötőhártyagyulladásról van szó, mert akármi belemegy a szemembe ( legyen akár víz) , akkor nagyon fáj. Orvosváltás sajnos nem lehetséges, pedig szívem szerint azt tenném. Szerintetek lehet bajom ?



2018. jan. 11. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván nem jó, ha még mindig fent áll a probléma. Orvosváltás lenne szerintem a megoldás, sajnos nem tudjuk megmondani, hogy használd vagy nem.
2018. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza és mondd meg, hogy nem javul, hanem rosszabb lett, írjon fel másik szemcseppet, mert erre allergiás lettél.
2018. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!