Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy olcsó például tescoban...

Egy olcsó például tescoban vásárolt olvasó szemüvegbe lehet lencsét csiszoltatni az optikában amire nekem szükségem lenne?

Figyelt kérdés
5 éve szemüveges vagyok, -1 es a dioptria mindkét szememen, szeretnék egy tartalék szemüveget csináltatni mert ami jelenleg van azt használom a munkahelyemen, de másodállásban olyan munkát végzek hogy a szemüvegre szükségem van és nem szeretem ha szennyeződik, szerintetek ha veszek egy olcsó tesco-s vagy bármilyen pár száz forintos olcsó szemüveget akkor abba a keretbe az optikában tudnak nekem csiszolni bele optikai lencsét amilyen nekem kellene? Mert nem akarok több ezer forintot költeni egy váltószemüvegre.

2018. febr. 17. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetni biztos lehet, de nem tesznek bele.

Én már próbáltam, pluszos lencsével.

Ha mégis van otthon ilyen kereted, egy próbát megér.

Járj szerencsével!

2018. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:
Megcsinálják, de nem vállalnak felelősséget azért, ha esetleg a lencse vagy a keret eltörik.
2018. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó pénzért megcsinálják
2018. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármelyik optikus meg tudja csinálni.

Az, hogy megcsinálja-e, más kérdés.

Az, ha megcsinálja, neked megéri-e nem elhanyagolható kérdés.

2018. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megcsinálják. Ha lehet akkor ne a pár százas olvasószemüveget nézz ki donornak. Én a Real-ba vettem 2000-ért 5 éve és abba tetettem más lencsét. Jónak bizonyult, most is ezt viselem amíg ezt írom.
2018. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azért ragaszkodnék csak az olcsó szemüveghez mert tartalék vagyis váltószemüvegnek kellene, a mostani szemüvegem amit használok az jó minőségű japán lencsével van ellátva és a keret is nem az olcsó kategóriás, csak a másodállásom miatt ezt a drágább szemüveget sajnálom hogy szennyeződjön ezért akarok valami olcsó minőségűt csináltatni, mert egy pár ezer forintos olcsóbb szemüveg ha sérül akkor az nem olyan fájó mint amikor egy drágább tönkremegy
2018. febr. 24. 14:18
 7/7 TR75 ***** válasza:
Ezzel valahogy én is így voltam, bár én komplett szemüveget csináltattam, de mondtam, hogy olcsó keretet és alap lencsét szeretnék, mert melóra kell, és nem feltétlenül tudok rá vigyázni. Kicsit indokolnom kellett, hogy miért üveg és miért mindenféle parasztvakítás nélkül, de aztán nem erősködtek. A másik szemüvegemre többet költöttem, de ha a melós tönkremegy, nem akarok nagyot szívni vele.
2018. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!