Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az iPhone 5S még 2 évig?

Megéri az iPhone 5S még 2 évig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olcsó telefont keresek, amiben van ujjlenyomat-olvasó. Mindig is tetszett az iPhone Designja, és nemrég az Amazonon találtam egy felújított iPhone-t az apple-től egész olcsón. Link: [link] Egyébként néha játszanék rajta, YT-oznék, videókat és képeket szeretnék csinálni rajta (NAGYON jó minőségben), FB-oznék és üzengetnék rajta pl. Viberen, Messengeren és Whatsappon. Legalább 2 évig nem vennék új telefont.

2017. júl. 3. 20:01
 1/3 anonim válasza:
Szerintem inkább gyűjts még egy kicsit, használtan lehet venni pár hónapos újabb iPhone-t.
2017. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan milyet? 5S-t? Csak mert már egy ideje nem kapni, és kicsit sok szerintem az a pénz az SE-ért, mert majdnem $100 különbség van köztük :/ De szerinted megéri az a plusz az SE-ért? (ugyanitt Amazonon: [link] viszont ennek csak 16GB-os tárhelye van, és $130-al drágább a 64GB-os változat :S
2017. júl. 3. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen iphone akkor legalább 6ost
2017. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!