Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 1 hete hordom az új cilinderes...

1 hete hordom az új cilinderes szemüveget, de egész nap fáj a fejem, és még mindig szédülök. Sőt, ha leveszem este, fél órát alig látok 1m-nél messzebb, gondolom eláll a szemtengely. Lehet, hogy mégsem jó?

Figyelt kérdés
5 m távolságtól felfelé már kb mindenki jobban lát, próbáltuk tesztelni még tegnap is, hogy már nagyjából meg tudtam szokni, nem tudok elolvasni feliratokat, amiket más simán elolvas. Vicces, hogy mínuszos szemüveg, mégis 3 m-en belül látok vele élesebben, de utána már nem hoz olyan jó látást. 1 hetet írtatok többen itt a múlt heti kérdésemben, a 'szemüvegkészítő üzlet'-ben meg kb olyanok voltak, akik csak le akartak húzni. És mi az igazság ezzel, mert rám akartak tukmálni még egy szemüveget, számítógépezéshez relax lencsét blue filterrel, 32 ezerért csak a két lencsét, pedig közelre tökéletesen látok, és normál lencse blue filterrel, ami elvileg a lényeg, csak 20 ezerbe kerülne, és mivel csak a gép előtt használnám, akkor minek a 'relax lencse'?
2018. febr. 20. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
El fog múlni újabb 1-2 hét múlva a fejfájás. Mindenki így van vele az elején, ez normális.
2018. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, én visszavittem. Amiben ennyire rosszul érzed magad, az minden csak nem egészséges.
2018. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyeltalán nem jó, ha nem.látsz vele távolra, épp azért van a szemüveg...

Vidd vissza, nekem is rontottak már el szemüvegemet.

2018. febr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!