Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » +6-os a bal és +1,5 a jobb...

+6-os a bal és +1,5 a jobb szemem, az egyiken tompalátással. Hova menjek ahol foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés

Még gyerekként írtak fel szemüveget. Mivel észrevettem, hogy egyre rosszabbul látok, tavaly elmentem az SZTK-s felnőtt szemészeti rendelésre, ahhol elküldtek, mert "idézem ő nem ért ehhez, nem fog semmit mondani arról, amihez nem ért, keressem fel a kancsalsági rendelést". Az a vicc, hogy én nem kancsal vagyok, nem azért van ez. Ez Szombathelyen volt a Markusovszky kórházban. Majd bentem egy optikába, ahol ingyenes a szemészeti vizsgálat, az optikus megmérte géppel, majd közölte, hogy nem kell nekem szemüveg.

Most mit csináljak szerintetek? Gyerekkoromban voltam szemésznél, mindig írtak szemüveget. Sajnos nem vették észre, ezért a leragasztás nem használt.


2018. febr. 25. 14:08
 1/1 Sánta Alexandra válasza:
Szia. A helyzeted hasonló az enyémhez.Én is szemüveget viselek, egyik szemem rosszabb mint a másik. De én minuszost viselek.Nos annyit tudsz tenni, ha a szemét nem segít akinek ehez érteni kellene hogy elmész a házidokidhoz. Elmondom neki ezt a dolgot és kérsz egy beutaló a szemklinikára. Ő meg fogja mondani területileg hol fogadnak. Úgy tudom Pesten de ebben nem vagyok biztos. Próbáld meg nem veszithetsz semmit
2018. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!