Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Új szemüveg de jobb nélküle?

Locsi01 kérdése:

Új szemüveg de jobb nélküle?

Figyelt kérdés

Ez az első szemüvegem és igaz hogy még csak egy napja kaptam meg de úgy érzem sokkal jobb nélküle. Amikor szemészeten voltam mindenféle vizsgálat,teszt utáni lencsével kitűnően láttam.

Most a szemüveggel távolra sokkal rosszabbul látok és minden homályos. Tudom hogy hozzá kell szokni de szerintem nem fog javulni.

Esetleg az is lehetséges hogy felcserélték a lencséket?! Tudnátok valami tanácsot adni?



2018. febr. 4. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj vissza oda, ahol csináltattad minél előbb, hogy kiderüljön.

Én emlékszem, hogy tök jól láttam a szemüveggel, amikor megkaptam, ezért nem is problémáztam rajta, hogy hordanom kell: láttam, hogy sokkal jobban látok vele, tehát tökre nem volt nagy ügy megszokni.

Lehet, hogy valamit tényleg eltoltak, ha egész más érzés most, mint akkor, amikor megrendelted... Ha emiatt nem hordod, az se tesz jót a szemednek - viszont ha nem jók a lencsék benne és hordod, na az se.

2018. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami nem jó az biztos. Nekem a szemtávolság nem stimmelt egyszer. Egyszer pedig felemás lencsét tettek a keretbe. Van olyan is, hogy csak állítanak rajta. Mindenképp a lehető leghamarabb vidd vissza oda, ahol csinálták.
2018. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Solszor hallottam már hogy elrontották. Menj vissza és nézzék meg.
2018. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na mi lett a vége a dolognak?
2018. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!